E-shopové systémy

UPgates

Máte-li řešení od UPgates.cz, postupujte podle níže uvedeného návodu. Nemáte-li jejich nich řešení, ale chtěli byste ho, můžete se jednoduše registrovat a vytvořit si e-shop zde. Po založení máte 30 dní na zkoušku zdarma a po přechodu na placenou verzi můžete postupovat podle návodu níže. Návod můžete najít také na straně UPgates zde.

Přihlašte se do ThePay a přepněte se na záložku Implementace. Pokud vidíte toto, tedy vlastně nic, nemáte dosud u svého Podnikatelského profilu přiřazeného žádného uživatele s aktivním přístupem. Proveďte nejprve příslušné kroky dle tohoto návodu. Důvod, proč zde nic nevidíte, je čistě bezpečnostní. Přístup do záložky Implementace mají jen uživatelé s aktivním přístupem a o nich rozhodujete pouze vy.

Vidíte-li v záložce Implementace nějaké údaje, přesně ty budete potřebovat. Jedná se o ID projektu, ID obchodníka, Heslo. Heslo nejprve musíte vytvořit kliknutím na Generovat nové heslo.

Následně přejděte do rozhraní UPgates. Klikněte na Nastavení, dále Objednávky, Platba, ThePay, Specifikace. Do ID projektu, ID obchodníka a Heslo zadejte veškeré údaje. 

A je to! Vše by již mělo fungovat. Pokud ne, obraťte se na technickou podporu UPgates, kde vám rádi poradí.


Související:

Implementace

Nenašli jste, co hledáte?
Pomůžeme vám.

Možná zde nemáme odpověď na otázku, kterou máte v hlavě.
Obraťte se na nás, poradíme vám.