S námi budete v zahraniční celoročně, nejen o prázdninách

Léto svádí k tomu vzít plavky a odjet do zahraničí. I my jsme se tam podívali, ale s naší platební bránou. Kromě toho, že hovoří více než 25 světovými jazyky, takže se nemůže stát, že by vaši zákazníci něčemu nerozuměli při platbě objednávky, je platební brána nyní také plně připravena akceptovat zahraniční měny.

Falamos a sua lingua

Zákazník si na platební stránce může vybrat jeden z nabízených světových jazyků, mezi kterými najdete i takové lahůdky jako např. Finštinu, Japonštinu, či Vietnamštinu. Vrchol komfortu ovšem je, že platební stránka sama pozná, odkud zákazník přichází, a automaticky mu tak rovnou nabídne správný jazyk, aby měl Dán doslova Lykke. Nebo Hygge?

A teď trocha zahraniční také pro vás

ThePay účet nyní můžete mít kromě nejčastěji užívaných měn CZK a EUR také v USD, GBP, HUF, PLN, RON, BGN a HRK. Pokud by tato kódová řeč snad nezněla dostatečně lákavě, tak to zkusíme jinak. Můžete se přiblížit USA, Velké Británii, Polsku, Rumunsku, Bulharsku a samozřejmě Chorvatsku. Lepší?

Pokud teprve uvažujete o platební bráně, stačí v rámci registrace zaškrtnout měny, které budete chtít využívat. V případě, že už jste naším klientem, tak se nám ozvěte na podpora@thepay.cz. My vám milerádi pomůžeme zabalit kufry a vypravíme vás, kam jen si řeknete.

Žádné čáry máry

Máme srozumitelné ceny a spolehlivou zákaznickou podporu.

Co umí ThePay

Hezky se čte i to, jak nás zákazníci chválí

„Díky aplikaci, kterou pro nás v ThePay připravili, usnadňujeme život mnoha našim zahraničním obchodním partnerům při úhradách za naše služby. Ti všechny údaje dostanou na jednom odkazu a nemusí se o nic dalšího starat. V jednoduchosti je krása.“

Jan Zajíc, jednatel FAVI online s.r.o. 

Chci platební bránu ThePay