Podporujeme dostupnější FinTech s Fintree

Fintree je platforma pro milovníky finančních technologií, startupů a byznysu, která přináší novinky, články a recenze ze světa FinTechu. Tohle téma je i naše parketa, a proto jsme se rozhodli Fintree podpořit a udělat tak svět FinTechu dostupnější. 


Co je to vlastně ten FinTech? Spojení financí a technologií přineslo nový obor, který inovuje tradiční služby ve finančnictví - příkladem může být třeba investování přes aplikace v telefonu, internetové bankovnictví a podobně. V Česku FinTech zastřešuje Česká fintechová asociace a my jsme od roku 2022 jejími členy. 

Fintree je webová platforma pro všechny nadšence do FinTechu. Každý den přináší novinky nejen ze světa e-commerce, byznysu a investic, ale právě hlavně FinTechu. A pokud preferujete mluvené slovo, Fintree dělá i podcasty, které si můžete poslechnout třeba Spotify. 

Pro vás to znamená ještě víc kvalitních článků, rozhovorů, recenzí a podcastů z prostředí českého FinTechu. Partnerství si velmi vážíme a těšíme se na společné projekty. 

A vy můžete být u toho! Odebírejte Fintree newsletter, ať vám žádné novinky neutečou! 

 

 

Žádné čáry máry

Máme srozumitelné ceny a spolehlivou zákaznickou podporu.

Co umí ThePay

Hezky se čte i to, jak nás zákazníci chválí

„Díky aplikaci, kterou pro nás v ThePay připravili, usnadňujeme život mnoha našim zahraničním obchodním partnerům při úhradách za naše služby. Ti všechny údaje dostanou na jednom odkazu a nemusí se o nic dalšího starat. V jednoduchosti je krása.“

Jan Zajíc, jednatel FAVI online s.r.o. 

Chci platební bránu ThePay