Něco z toho, co platební brána umí

Má desítky platebních metod v jednom

Platební karty MasterCard, Visa, bankovní tlačítka, online převody, Bitcoin, platby přes QR kódy, Apple Pay... a další neustále přidáváme.

Přijímá zahraniční měny

Vaši zákazníci mohou platit v jakékoliv měně. Účty vede v CZK, EUR, USD, GBP, HUF, PLN, RON a BGN. A navíc podporuje přes 25 světových jazyků.

Opakuje platby. Opakuje platby. Opakuje platby

Opakované platby se vám budou hodit na pravidelné předplatné, strhávání peněz za platby kreditů, na úhrady splátek nebo členských příspěvků.

Podrží platbu pro pozdější úhrady, nebo ji pošle zpět

Když máte podnikání postavené na rezervacích nebo depositech. Dokáže zablokovat částku, kterou potřebujete zákazníkovi strhnout později. Nebo ji automaticky po stanovené době vrátit.

Povede programátory hladce celou implementací

ThePay má jednoduchý implementační balíček, díky kterému bude integrace brány programátorskou procházkou. Čeká na vás chytré, univerzální a propojující API.

Umožňuje 100% online registraci

Online jsme ve všem. A tak ThePay přináší taky kompletní online registraci. Dokonce i smlouvu spolu uzavřeme na dálku. Je to rychlé, pohodlné a bez papírování.

... a kromě funkcí máme i skvělé hodnocení

„Díky aplikaci, kterou pro nás v ThePay připravili, usnadňujeme život mnoha našim zahraničním obchodním partnerům při úhradách za naše služby. Ti všechny údaje dostanou na jednom odkazu a nemusí se o nic dalšího starat. V jednoduchosti je krása.“

Jan Zajíc, jednatel FAVI online s.r.o. 

Chci platební bránu ThePay